Оголошення про проведення громадських слухань з питань розгляду матеріалів ДПТ (обмеженої вул. Кленова від № 37 по № 55-б та вул. Курортна від № 2 по № 100»)

Повідомлення про проведення громадських слухань з питань розгляду матеріалів «Детальний план території селища Ворзель обмеженої вул. Кленова від №37 по №55-б та вул. Курортна від № 2 по №100».

Площа детального плану території – орієнтовно 5 га. Замовник ДПТ – Виконавчий комітет Ворзельської селищної ради. Розробник ДПТ – ТОВ «Ладопроект». Місце ознайомлення з матеріалами ДПТ – приміщення виконавчого комітету Ворзельської селищної ради. Подання пропозицій для подальшого їх врахування в матеріалах ДПТ просимо надсилати до виконавчого комітету Ворзельської селищної ради з 10 вересня 2016 року по 10 жовтня 2016 року. Громадські слухання відбудуться 11 жовтня 2016 року о 14.00 год в приміщенні Центру культури «Уваровський дім» за адресою: селище Ворзель,  вул. Курортна 37-а. Реєстрація пропозицій проводиться у приміщенні виконавчого комітету Ворзельської селищної ради. Відповідальна особа за проведення розгляду та реєстрації пропозицій – спеціаліст І категорії-архітектор Ружицький О. Ю.