Звіти депутатів Ворзельської селищної ради за 2016 рік

3 грудня 2016 року пройшли звіти депутатів Ворзельської селищної ради в приміщеннях, максимально наближених до всіх округів – Ірпінській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Ірпінській ЗОШ І ступенів № 11, кардіологічному санаторію "Ворзель" НАН України, ЦК "Уваровський дім", мікрорайоні НДГ "Ворзель".

Всього мали звітуватися 22 депутати. Проте, на жаль, не всі вони скористалися можливістю віч-на-віч відверто поспілкуватися зі своїми виборцями. Але ті, що відповідально поставилися до звітування, якісно провели бесіди з людьми.

На цих зустрічах депутати розповіли про свою роботу за перший рік їх праці у Ворзельській селищній раді та поділилися планами на майбутній рік. Люди, які завітали на звіти, могли задати питання депутатам та більш детально побачити роботу своїх обранців.