Запрошуємо приєднатися до користувачів веб–порталу електронних послуг Пенсійного фонду України

На сьогоднішній день особлива увага в органах Пенсійного фонду України приділяється запровадженню єдиних стандартів обслуговування громадян та впровадженню нової централізованої системи призначення та виплати пенсій, яка дає можливість забезпечити максимальну доступність громадян до послуг Пенсійного фонду України незалежно від місця їхнього проживання. В подальшому відпаде необхідність безпосереднього звернення до управлінь Пенсійного фонду України для призначення пенсій, скоротиться час обслуговування, не потрібно буде робити ксерокопії трудових книжок, дипломів та інших документів.

Принциповою відмінністю інформування Пенсійним фондом України через інтернет є веб-портал, який надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управління.

За допомогою веб-порталу можливо подати заяву-запит на підготовку паперових документів таких, як виписка з системи персоніфікованого обліку; виписка з пенсійної справи (для пенсіонерів), виписка про стан розрахунків з Пенсійним фондом України (для страхувальників).

Пенсіонери – користувачі веб-порталу мають змогу, не виходячи з дому, отримати такі відомості з власної пенсійної справи, як :

  1. назва Закону України, згідно якого призначено пенсію;
  2. вид пенсії;
  3. сума призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством;
  4. дата закінчення виплати пенсії (для пенсій, призначених на певний строк).

Для того, щоб зареєструватися на веб – порталі необхідно звернутися за адресою: місто Ірпінь, вул. Шевченка, 4 у відділ обслуговування громадян, який знаходиться у приміщенні управління Пенсійного фонду України у місті Ірпені Київської області на першому поверсі, кабінет № 1.

При собі необхідно мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру, а для пенсіонерів також пенсійне посвідчення. Також, додаткову інформацію можна отримати за номером телефону 60-753

Читайте также: