Про скликання 20-ї сесії

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
  «13» лютого 2017 р.                                                                                                             №  15 - О   Про скликання 20-ї чергової  сесії Ворзельської селищної ради VІІ скликання   Керуючись ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
  1. Скликати двадцятої чергову сесію Ворзельської селищної ради  VIІ скликання 23 лютого 2017 року о 9 год. 00 хв. в приміщенні ЦК «Уваровський дім», що розташований за адресою: вул. Курортна (колишня В.Жовтня), 37-а, сел. Ворзель.
  2. До проекту порядку денного двадцятої чергової сесії внести питання у відповідності з Додатком.
  3. Секретарю ради довести дане розпорядження до відома депутатів селищної ради в термін, визначений чинним законодавством.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний  голова                                                                                            Л.П.Федорук

Порядок денний пленарного засідання
20 чергової сесії VІI скликання
Ворзельської селищної  ради
13 лютого 2017 року

1. Про внесення змін до рішення Ворзельської селищної ради за № 761-41-VI від 30.01.2015р. «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в селищі Ворзель» Доповідає: начальник відділу обліку та звітності Пилипенко Н.А.
2. Про внесення змін до рішення Ворзельської селищної ради № 760-41- VI від 30.01.2015 р.«Про встановлення ставок єдиного податку в селищі Ворзель» Доповідає: начальник відділу обліку та звітності Пилипенко Н.А.
3.  Про внесення змін до рішення Ворзельської селищної ради за № 763-41-VI від 30.01.2015р. «Про встановлення ставки транспортного податку в селищі Ворзель». Доповідає: начальник відділу обліку та звітності Пилипенко Н.А.
4. Про внесення змін до рішення Ворзельської селищної ради за № 142-12-VII від 23.06.2016р. «Про встановлення ставок земельного податку за земельні ділянки на території селища Ворзель». Доповідає: начальник відділу обліку та звітності Пилипенко Н.А.
5 Про внесення змін до рішення Ворзельської селищної ради від 23.12.2016р. № 253-19-VIІ «Про селищний бюджет сел. Ворзель на 2017 рік». Доповідає: начальник відділу обліку та звітності Пилипенко Н.А.
6. Про звіт постійних депутатських комісій Ворзельської селищної ради Доповідає: Голови постійних депутатських комісій.
7. Про внесення змін до рішення Ворзельської селищної ради від 23.12.2016р №232-18-VII «Про селищний бюджет сел. Ворзель на 2017рік». Доповідає: начальник відділу обліку та звітності Пилипенко Н.А.
8. Про розгляд земельних питань   Доповідає: землевпорядник Білоконь Н.Б.
9. Різне

Селищний голова                                                                                                               Л.П.Федорук