Оголошено двомісячник з благоустрою!!!

Шановні ворзеляни!

З 15.03.2017 року по 15.05.2017 року рішенням виконавчого комітету Ворзельської селищної ради оголошено двомісячник з благоустрою та санітарної очистки селища Ворзель (рішення додається).

Запрошуємо усіх небайдужих мешканців селища родинами, трудовими коллективами долучитися до підготовки селища до Великодня. Підтримаємо традицію наших предків та напередодні великодніх свят приберемо і впорядкуємо вулиці, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, подвір’я та під’їзди наших будинків, зробимо наше рідне селище ще красивішим і привабливішим. Закликаємо ворзелян згуртуватися та спільно очистити підвали і горища, прибрати прибудинкову територію, ліквідувати стихійні смітники, розбити клумби, висадити кущі та квіти, долучити до цієї роботи дітей та молодь.

Не маємо сумніву, що депутати,  підприємці, керівники підприємств, установ та організацій зорганізують колективи на впорядкування та озеленення своїх об’єктів.Сподіваємося, що громадські організації продемонструють свою активну позицію та візьмуть участь у прибиранні селища, конкретними і корисними справами засвідчать свою любов до Ворзеля, повагу до селищної громади.

Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди виступала ініціатором цікавих екологічних проектів, була небайдужа до проблем рідного селища. Віримо, що молоді ворзеляни продемонструють високу екологічну культуру і дружньо вийдуть на толоку. Гуртуймося для спільної справи.

Ворзель вартий нашої турботи та любові.