ОГОЛОШЕННЯ

Управління праці та соціального захисту населення міста Ірпеня повідомляє про повернення зекономлених коштів субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство. Максимальний розмір суми, що буде виплачена – 695, 79 грн. Для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве Управління соціального захисту населення через спеціаліста по субсидіях виконавчого комітету Ворзельської селищної ради, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність. Інформацію про наявність економії коштів кожен отримувач субсидії може отримати у Ворзельській селищній раді. Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим. За додатковою інформацією звертатися до спеціаліста по субсидіях виконавчого комітету Ворзельської селищної ради Воронкіної Лариси Василівни за тел. 46-366.