Вітання з Днем Збройних Сил України!

Шановні воїни, захисники!

Вітаю вас з Днем Збройних Сил України! Святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які боронять честь і свободу рідної землі, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.

Від щирого серця вітаю всіх, хто захищав нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі сьогодні. Нехай любов до України та людська повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та злагоди вам і вашим родинам!

Слава Україні!

Ворзельський селищний голова, Лариса Федорук