Повідомлення про початок розроблення детального плану території житлового мікрорайону в межах вулиць Ворзельська, Збанацького, Лесі Українки та Бучанської

Відповідно ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Ворзельська селищна рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – детального плану території житлового мікрорайону в межах вулиць Ворзельська, Збанацького, Лесі Українки та Бучанської, орієнтовною площею 3,0 га. Підстава для розроблення: рішення Ворзельської селищної ради від 23листопада 2017 року № 400 - 31 -VII  « Про розгляд заяви ТОВ «ПП «Ралекс» щодо продовження договору оренди земельної ділянки площею 2,8204 га, з кадастровим номером 3210945600:01:078:0060  від 21.01.2008 року». Замовник: виконавчий комітет Ворзельської  селищної ради. Мета проекту: розроблення детального плану території житлового мікрорайону в межах вулиць Ворзельська, Збанацького, Лесі Українки та Бучанської, орієнтовною площею 3,0 га, у відповідності до чинного законодавства та з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації  мікрорайону.