Повідомлення про надходження пропозицій щодо розробки Генерального плану селища Ворзель

На виконання рішення Ворзельської селищної ради від 23.11.2017 р. № 393-31-VII «Про організацію роботи з розроблення містобудівної документації – Генеральний план селища Ворзель», відповідно ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Ворзельська селищна рада повідомила  про початок розроблення містобудівної документації – Генерального плану селища Ворзель.

Протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації до виконавчого комітету Ворзельської селищної ради надійшло 19 пропозицій від фізичних та юридичних осіб щодо врахування  їхніх інтересів при розробці містобудівної документації – Генеральний план селища Ворзель.

Виконавчий комітет Ворзельської селищної ради повідомляє, що всі пропозиції будуть передані організації розробнику для розгляду, опрацювання та врахування при розробленні містобудівної документації.

Копії  пропозицій  додаються.