Київ пропонує сусідам об’єднатися в “Київську агломерацію”

Шановні мешканці Ворзеля!

Запрошуємо до обговорення та надання пропозицій.

У Верховній Раді України зареєстровано  проект Закону № 6743 від 17.07.2017 р. «Про міські агломерації». Даним законопроектом передбачається об’єднання навколо  міст-мільйонників. У нашому випадку об’єднання з містом Києвом
До Ворзельської селищної ради надійшов лист від Київської міської ради щодо розгляду рішення Київської міської ради від 21.12.2017р. № 1045/4052 «Про ініціювання створення місцевої асоціації "Київська агломерація" (додається).
У даному рішенні зазначається створення Київської агломерації, яка має фактично об’єднати 11 міст (Київ, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Українка), 8 селищ (Ворзель, Глеваха, Гостомель, Калинівка у Броварському районі та Калинівка у Васильківському районі, Коцюбинське, Козин, Чабани) та понад 50 сіл.
Прохання ознайомитись та  надавати свої пропозиції до  12 березня 2018 р. на електронну адресу Ворзельської селищної ради:
vorzel-rada@ukr.net для подальшого розгляду на постійних депутатських комісіях та сесії селищної ради.