Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки комунального майна територіальної громади селища Ворзель

05.04.2018 року об 10 год. 00 хв. в приміщенні Ворзельської селищної ради, що знаходиться за адресою: Київська область, селище Ворзель, вул. Курортна, 72 буде проводитися конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки комунального майна територіальної громади селища Ворзель, наступних нежитлових приміщень:

- нежитлове приміщення площею 141,9 кв.м, по вул. Європейська (колишня вул. Радянська), 4 в селищі Ворзель;   - нежитлове приміщення площею 170,3 кв.м, по вул. Лісова (колишня вул. Пролетарська), 11-А в селищі Ворзель;   - група нежитлових приміщень № 5, загальною площею 45,1 кв.м, по вул. Лісова (колишня вул. Пролетарська), 58-В в селищі Ворзель;   - група нежитлових приміщень № 1, загальною площею 88,4 кв.м, по вул. Лісова (колишня вул. Пролетарська), 58-В в селищі Ворзель;     Термін подання документів – за чотири робочих дні до проведення конкурсу. Для участі в конкурсі подаються такі документи:
  • заява на участь у конкурсі;
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з належної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
  • інші документи визначені чинним законодавством України.
Конкурсна  пропозиція  претендента подається у запечатаному конверті і має містити  пропозицію  щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням  робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації  про  проведення  конкурсу.   Місцезнаходження: Київська область, селище Ворзель, вул. Курортна, 72, тел. (04597) 46-444.