Про проведення прийому громадян представниками пенсійного фонду м. Ірпеня

Ірпінське об′єднане управління Пенсійного фонду України Київської області
доводить до відома мешканців селища Ворзель

З метою наближення послуг для людей, 20 червня 2018 року відкривається Пункт обслуговування громадян Ірпінського об′єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області по вулиці Курортна, 72, селище Ворзель в приміщенні Ворзельської селищної ради.

Пенсіонери та мешканці селища Ворзель

за потребою можуть звертатись до спеціаліста управління

щосереди з 9-00 до 12-00.

Перелік послуг, які надаються пунктом з обслуговування громадян Ірпінського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в селище Ворзель:
  1. Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо).
  2. Попередній запис на прийом до керівництва управління.
  3. Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, права та обв’язки платників ЄСВ та застрахованих осіб.
  4. Прийом замовлень на видачу довідок:
  • про розмір пенсії;
  • про перебування на обліку;
  • про заробітну плату за формою ОК-5 (ОК-7, ОК-2).
  1. Видача виготовлених довідок.
  2. Допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.
  3. Видача пенсійного посвідчення.
  4. Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання.
  5. Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.
  6. Прийом заяв про надання допомоги у витребування документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.
  7. Прийом заяв та документів щодо:
  • переведення пенсії за новим місцем проживання;
  • виплати пенсії за довіреністю;
  • зміни способу виплати пенсії;
  • поновлення виплати пенсії;
  • перерахунку призначених пенсій;
  • встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
  • виплати недоотриманої пенсії.
  1. Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України, надання допомоги в користуванні ними.