Повідомлення про проведення громадських слухань з питань розгляду матеріалів «Детальний план території житлового мікрорайону в межах вулиць Ворзельська, Збанацького, Лесі Українки та Бучанської в селищі Ворзель Київської області».

Площа детального плану території – орієнтовно 3,0 га.

Замовник ДПТ – виконавчий комітет Ворзельської селищної ради. Розробник ДПТ – державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя.

Місце ознайомлення з матеріалами ДПТ – приміщення виконавчого комітету Ворзельської селищної ради. Подання пропозицій для подальшого їх врахування в матеріалах ДПТ просимо надсилати до виконавчого комітету Ворзельської селищної ради з 21 червня 2018 року  21 липня  2018 року.

Громадські слухання відбудуться 23 липня 2018 року о 17.00 год. в приміщенні Центру культури «Уваровський дім» за адресою: селище Ворзель,  вул. Курортна 37-а.

Реєстрація пропозицій проводиться у приміщенні виконавчого комітету Ворзельської селищної ради. Відповідальні особи за проведення розгляду та реєстрації пропозицій – заступник селищного голови Мостіпака С. В., головний спеціаліст (землевпорядник) Білоконь Н. Б.

Пояснювальна записка ДПТ смт. Ворзель вул. Ворзельська, Лесі Українки, Бучанська