Про проведення 21 січня 2019 року о 10 год. 00 хв. конкурсу на право укладання договорів оренди майна комунальної власності територіальної громади селища Ворзель

Відповідно до рішення Ворзельської селищної ради «Про проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна комунальної власності територіальної громади селища Ворзель № 561-45-VII від 25.10.2018 року, Ворзельська селищна рада повідомляє про проведення 21 січня 2019 року об 10 год. 00 хв. конкурсу на право укладання договору оренди майна комунальної власності територіальної громади селища Ворзель, а саме:
  • група нежитлових приміщень № 1, загальною площею 88,4 м² за адресою: селище Ворзель, вул. Лісова (колишня Пролетарська), 58-в. Ринкова вартість майна відповідно до звіту про незалежну оцінку складає   ­­­­­­­­­­­­689 434,00 грн. Потребує виконання ремонтних робіт. Початковий розмір річної орендної плати – не менше 10% від вартості приміщення, встановленої суб’єктом оціночної діяльності, та не менше 7 % від вартості приміщення, встановленої суб’єктом оціночної діяльності у разі коли орендарем є суб’єкт малого підприємництва.
  • група нежитлових приміщень № 5, загальною площею 45,1 м² за адресою: селище Ворзель, вул. Лісова (колишня Пролетарська), 58-в. Ринкова вартість майна відповідно до звіту про незалежну оцінку складає   ­­­­­­­­­­­­432 290,00 грн. Початковий розмір річної орендної плати – не менше 10% від вартості приміщення, встановленої суб’єктом оціночної діяльності, та не менше 7 % від вартості приміщення, встановленої суб’єктом оціночної діяльності у разі коли орендарем є суб’єкт малого підприємництва.

• Для участі у конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії:
  1. Заяву про участь в конкурсі;
  2. Документи, які визначені наказом Фонду державного майна України від 15.02.2013 №201 „Про затвердження переліку документів, які подаються орендодавцеві для укладання договору оренди майна, що належить до державної власності”;
  3. Зобов’язання (пропозиції у встановленій формі) щодо виконання умов конкурсу та забезпечення плати (надаються у конвертах з написом „На конкурс”, запечатаних печаткою учасника конкурсу);
  4. Відомості про учасника конкурсу:
а) юридичні особи:
  • нотаріально засвідчені копії установчих документів;
  • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
  • відомості про фінансовий стан (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованостей;
  • довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;
  • неприбуткові організації – копію документів про реєстрацію неприбуткової організації;
б) фізичні особи:
  • копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
  • витяг з Єдиного державного реєстру;
  • декларацію про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.
Дата, час і місце проведення конкурсу – 21.01.2019 року о 10 год. 00 хв., вул. Курортна, 72, селище Ворзель, Київська область, 08296. Кінцевий строк прийняття пропозицій від претендентів – до 16.01.2019 року.