Інформування виборців щодо виборчих прав та виборчих процедур

Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з метою підвищення рівня обізнаності громадян щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, виборчих процедур розпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу».

Завдання кампанії:

інформування виборців щодо виборчих прав та виборчих процедур до, під час та після голосування на виборах;

інформування щодо особливостей участі у виборах окремих категорій осіб (виборців, які перебувають за кордоном; виборців, які перебувають не за місцем виборчої адреси; внутрішньо переміщених осіб)

активізація правосвідомості громадян, у тому числі тих, хто голосує вперше, щодо усвідомленої реалізації свого виборчого права;

мобілізація максимальної кількості українців для участі у виборах.

Строки проведення правопросвітницької кампанії – з 6 березня по 21 квітня 2019 року.