Повідомлення ОК «Світлий дім» (сел. Ворзель, вул. Ватутіна, 38)

Відповідно до ч.9 ст.10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та п.8 Порядку зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення прийняті такими зборами, затвердженого постановою КМУ від 24.02.2016 р. №109, виконавчий комітет Ворзельської селищної ради повідомляє.

Згідно протоколу №1 зборів співвласників багатоквартирного будинку за адресою: Київська обл., селище Ворзель, вулиця Ватутіна, будинок, 38 від 30.03.2019 року визначено управителя та виконавця послуг із утримання будинку і споруд та прибудинкової території - обслуговуючий кооператив «Світлий дім» ЄДРПОУ 36382701, адреса: Київська область, селище Ворзель, вул. Ватутіна, 38. Обрано уповноважена особа співвласників під час укладання, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його використанням - Старунська Катерина Олександрівна.