Вітаємо з Днем народження композитора Ігоря Поклада

Сьогодні свій 78-й День народження відзначає геніальний український композитор, Почесний громадянин селища Ворзель - Ігор Поклад.

Від усієї ворзельської громади шлемо імениннику найщиріші вітання. Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, миру й добра. Нехай здійснюються всі життєві плани, кожен день буде світлим та сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

З Днем народження!

Ігор Поклад — автор популярних пісень 60-70-х років, серед них: «Кохана», «Очі на піску», «Зелений клен», «Два крила», «Чарівна скрипка», «Тиха вода», «Скрипка грає», «Дикі гуси», «Хіба можна», «Пісня про матір» та багато інших.
Автор музики до циклу мультфільмів: про козаків («Як козаки наречених визволяли», «Енеїда», «Як козаки мушкетерам допомагали», «Як козаки на весіллі гуляли», «Як козаки в хокей грали»), «Парасолька у цирку», «Солнишонок», «Андрійко і темрява», «Сімейний марафон», «Зерно».
Ігор Поклад також є автором музики до 15 фільмів, серед яких «Москаль-чарівник», «Чорна рада», «Два кроки до тиші» і «Робота над помилками».
Працював над музикою суперпопулярної музичної п'єси «Весілля у Малинівці».
Багато його творів стали воістину народними, прикрасивши музичну комедію «Друге весілля в Малинівці», мюзикли «Конотопська відьма», «Серце моє з тобою», «Різдвяна ніч», «Засватана — невінчана», «Чмир».