Звернення селищного голови Лариси Федорук щодо обсервації у селищі

Шановні мешканці Ворзеля!

Київська обласна державна адміністрація визначила на території Київської області шість закладів для обсервації громадян України, які повернуться з-за кордону. Спецустанови планують облаштувати у Ворзелі, міжнародному аеропорту “Бориспіль”, а також у Миронівському, Баришівському, Києво-Святошинському районах Київщини.

У нашому селищі — це «Київський обласний дитячий санаторій»:

• ендокринологічне відділення (на 80 ліжок, вул. Чкалова, 7);
  • кістково-суглобне (на 60 ліжок, вул. Курортна, 82);
  • психоневрологічне (на 40 ліжок, вул. Європейська, 22/23).

Даний заклад знаходиться у підпорядкуванні Київської обласної ради. У телефонній розмові головний лікар санаторію   Венгрик О.П. повідомив, що дитячий санаторій розглядається КОДА для обсервації громадян України, які повернуться з-за кордону. Також зазначив, що сьогодні приїздила обласна комісія, яка на місці оглянула заклад. Члени комісії прийшли до висновку, що заклад дитячий, не пристосований для забезпечення належного перебування людей в умовах обсервації, але рішення буде прийматися КОДА.

Ворзельська селищна рада буде інформувати вас. Важливо розуміти❗️ ОБСЕРВАЦІЯ — це система заходів щодо медичного спостереження за здоровими людьми, які могли контактувати із інфікованими, оскільки знаходились за межами карантину. Обсервація триває 14 днів. Якщо за цей час у людини не виявляють коронавірус, то її відпускають з обсервації на загальні карантинні умови.