Про проведення перевірки дотримання правил карантину 01.04.2020 р.

На виконання доручення Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області від 27.03.2020 № Д/70-20 31 березня в селищі Ворзель інспектором з благоустрою селищної ради, дільничним інспектором спільно з фахівцями Ірпінського міського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області було проведено перевірку дотримання суб’єктами господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, засобами зв’язку, лікарськими засобами дотримання правил карантину.

За результатами перевірки встановлено, що суб’єктами господарювання дотримуються вимоги карантину:

• на входах до будівель розміщені оголошення щодо дотримання допустимої кількості відвідувачів та дистанції між ними;
  • продавці забезпечені індивідуальними засобами захисту;
  • використовуються дезінфікуючі засоби для особистої гігієни продавців і відвідувачів;
  • наявні необхідні засоби для санітарної обробки поверхонь предметів, обладнання.