Соціальна допомога громадянам в умовах карантину

З 26 березня депутатами та представниками Ворзельської селищної ради було розпочато доставку продуктових наборів незахищених верств населення, особам похилого віку, самотнім пенсіонерам, які потребують сторонньої підтримки.

Всього доставлено 33 продуктові набори. Громадяни дуже вдячні за виявлену до них турботу та піклування. Доставка продуктових наборів буде продовжена.

Дякуємо підприємствам та підприємцям селища, які не залишилися осторонь та долучилися до формування продуктових наборів, це: ТОВ «Віста», «Цар Хліб», «Фора» та ФОП Кушніренко.

Якщо у вас є можливість – допоможіть старшим сусідам з усіма їхніми потребами — придбанням продуктів харчування та речей першої необхідності, отриманням пенсії чи сплатою комунальних платежів. Зробіть все, щоб у них не було потреби залишати домівки.

Разом ми переможемо!