5 основних змін у призначенні житлових субсидій на період карантину

✏️ Громадянам, які втратили роботу під час карантину, для розрахунку житлової субсидії враховуватимуть розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування отриманої (раніше) заробітної плати. Для цього громадяни мають стати на облік у службі зайнятості як безробітні.

✏️ Заборонено припинення надання житлових субсидій на період обмежувальних заходів крім обставин, що унеможливлюють надання житлової субсидії (переїзд родини або смерть одинокої особи).

✏️ На період обмежувальних заходів розрахунок житлових субсидій проводитиметься з урахуванням збільшених на 50 % соціальних нормативів у зв’язку зі збільшенням вимушеним перебуванням вдома і збільшенням споживання електроенергії, газу, гарячої води тощо.

✏️ Базовий відсоток плати за комунальні послуги, який впливає на розмір призначених субсидій, не збільшуватимуть з 15% до 20% з 1 травня, як це передбачалося попередньою постановою уряду. (Якби норма запрацювала, розмір субсидій би зменшився, а частина субсидіантів втратила б їх взагалі).

✏️ Спрощено процедуру призначення субсидій. На наступний (неопалювальний) період її призначатимуть без звернень громадян всім домогосподарствам, які отримували субсидію в опалювальному періоді 2019-2020 років.

В умовах карантину надзвичайно важливо для Вашого здоров’я та здоров’я усіх довкола дотримуватись обмежувальних заходів. Спеціалісти допоможуть у вирішенні всіх проблемних питань та просять залишатися у період карантину вдома.

Телефон відділу субсидій – (04597) 61-406

Управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради