Щодо виплати грошової допомоги пенсіонерам — 1000,00 грн.

Ірпінський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 №251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», 23 квітня 2020 року по Ірпінському регіону профінансовано одноразову грошову допомогу в  повному обсязі.

Чисельність осіб, яким виплачено одноразову грошову допомогу у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 через поштові відділення складає 4808 осіб, а через банківські установи – 14936 осіб.

Кошти на банківські установи були зараховані на рахунки одержувачів в той же день, доставка одноразової допомоги через поштові відділення здійснюється згідно графіку роботи поштових відділень.

У разі виникнення питань у пенсіонерів Ірпінського регіону, зокрема, щодо права на виплату 1000 гривень, просимо звертатись до Пенсійного фонду дистанційно:

  • телефонувати на номер «гарячої» телефонної лінії сервісного центру 04597-60-753;
  • через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua
  • надсилати електронні звернення через інформаційну сторінку за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/ko/81-elektronne-zvernennya/

або на електронну адресу gu@ko.pfu.gov.ua

 

Читайте также: