Ситуація з коронавірусом у нашому селищі.

За вихідні у Ворзелі підтвердився новий випадок захворювання. Це хлопець 14 років, мешканець приватного сектору, нині лікується в інфекційному відділенні в Бучі.
 
За оперативними даними Київської обласної державної адміністрації, загалом у Ворзелі є 3 хворих на COVID-19, одна людина одужала.
 
У Приірпінні продовжують фіксувати нові випадки інфекції, тож пік захворюваності, за словами лікарів, ще не пройшов. Станом на понеділок, 4 травня, у наших сусідів ситуація з кількістю підтверджених хворих така:
  • 21 – у м. Ірпінь,
  • 11 – у м. Буча,
  • 6 – у смт. Коцюбинське,
  • 7 – у смт. Гостомель.
 
У тому числі, в Ірпінській міській лікарні в Бучі захворіли двоє лікарів — анестезіолог та хірург, вони госпіталізовані в інфекційне відділення.
 
У Михайлівці-Рубежівці також є перший хворий і це медик. Діагноз COVID-19 встановлено у хірурга, що мешкає в ЖК “Гранд Віллас”, але хвороба протікає безсимптомно, тому лікар перебуває на самоізоляції.
 
Попри теплу травневу погоду просимо кожного мешканця селища продовжувати дотримуватися правил карантину, уникати скупчень людей та дбати про особисту гігієну, зокрема, регулярно мити руки, носити захисні маски і користуватися антисептиками, адже вірус передається саме контактним шляхом.

Читайте также: