Робоча зустріч селищного голови Лариси Федорук із в.о.директора «Київської обласної психоневрологічної лікарні №2» Тетяною Пономаренко

Відбулося знайомство з Тетяною Пономаренко, в.о.директора "Київської обласної психоневрологічної лікарня №2". Це медзаклад обласного рівня, який розташований на території Ворзельської селищної ради.
Через зміну системи фінансування у зв’язку з медреформою та пандемію COVID-19 ця лікарня з 1 квітня залишилася з мінімальним бюджетом, якого вистачає лише на зарплату медперсоналу та медикаменти для хворих, тому нова директор змушена просити про допомогу місцеву владу, громадськість та волонтерів.
За рахунок внутрішніх можливостей селищна рада вже допомогла закладу з продуктами - завезли масло, печиво, олію та крупи.
Звертаюся до підприємців нашого селища і небайдужих мешканців Ворзеля з проханням також підтримати лікарню в скрутний час.
За словами пані Тетяни, ця ситуація тимчасова і має виправитися найближчими тижнями, коли відновиться належне фінансування з обласного бюджету.