Ворзельський селищний голова Лариса Федорук вітає селище Ворзель зі 120-м ювілеєм!

Шановні ворзеляни! Дорогі друзі!

Цього року Ворзель відзначає свою 120-ту річницю з часу заснування!

День народження – це завжди приємне і радісне свято, яке одночасно починає новий етап розвитку і підбиває підсумки попередніх досягнень.

Що вдалося нам зробити за період каденції?

Найбільшими досягненнями стали — добровільне об’єднання з Бучанською об’єднаною громадою. Ми прийняли стратегічно важливий документ для селища — Генеральний план.

За ці п’ять років нам вдалося покращити інфраструктуру в селищі — це будівництво та ремонти доріг, транспортних розв’язок, тротуарів, водогонів, вуличного освітлення, озеленення, зробивши наше селище привабливішим та комфортнішим для проживання.

Створено місця для відпочинку — парк Ворзель, проспект Курортний, а цьогоріч відкривається оновлений парк «Перемога».

Не обійшли увагою навчальні заклади: у загальноосвітній школі № 5 проведено капітальний ремонт фасаду будівлі, а також в окремих приміщеннях закладу. Благоустрій прилеглої території — це створення зони відпочинку для учасників освітнього процесу.

У цьому році облаштовано багатофункціональний спортивний майданчик для різних видів спорту, виготовлено проект на добудову школи, замінено меблі в їдальні та виготовлено проект на добудову закладу.

У початковій школі № 11 зроблено ремонт їдальні. Виготовлено проект на утеплення будівлі.

Проводяться ремонти у дошкільних закладах: харчоблоки, актові та групові кімнати, замінюється система водопостачання та електричні мережі, проводиться благоустрій території — встановлюється дитяче ігрове обладнання.

Дякуємо ветеранам Другої світової, які визволяли українську землю і селище від нацистської навали, низько вклоняємося учасникам АТО, які щодня дорогою ціною виборюють наше сьогоднішнє мирне небо, тим самим даючи можливість усім нам вільно працювати, творити і жити!

Дякую депутатам селищної ради, членам виконавчого комітету, працівникам селищної ради за розуміння та підтримку, злагоджену та результативну роботу.

Дякую кожному з вас, шановні ворзеляни, за довіру, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій селища, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного селища, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити та берегти рідне селище заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків!

Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному будинку, в кожній родині, об’єднуючи нас у згуртовану і небайдужу громаду.

З Днем народження селища!

Селищний голова, Лариса Федорук