Фотозвіт. День селища Ворзель 2020. Урочиста частина (частина 4)

Свято 120-Ї річниці Дня селища — це слова вітань, подяки, з яких розпочались урочистості.

Лариса Федорук — селищний голова Ворзеля, привітала ворзелян, вручила подяки та подарунки представникам підприємств, установ та організацій, громадським організаціям, представникам різних трудових колективів, які роблять свій внесок у розвиток прекрасного селища!

Бучанський міський голова Анатолій Федорук не лише вітав зі святом, а й відзначив кращих працівників грамотами і подяками.
До його слів долучилися в. о .старост Бучанської ОТГ.
Золотими літерами в історію селища вписані імена Почесних жителів селища.

За ініціативи Ворзельської селищної ради до 120-ї річниці Дня Ворзеля у світ вийшла книга «Почесні громадяни селища Ворзель», у якій авторка Алла Багірова розповіла історії 22 почесних мешканців селища.

Звісно, нові роки впишуть нові сторінки, адже мешканці долучаються до розвитку селища.