Оголошення про початок проведення громадських обговорень з питань розгляду матеріалів ДПТ в межах вул. Героїв Ворзеля, Кичеївська, Пушкінська в селищі Ворзель

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 повідомляємо про початок проведення громадських обговорень з питань розгляду  матеріалів «Детальний план території, орієнтовною площею 5  га, для розміщення садибної забудови та будівель виробничого господарювання, інженерних мереж в межах вулиць Героїв Ворзеля, вул. Кичеївська та вул. Пушкінська в селищі Ворзель Київської області», згідно рішення Ворзельської селищної ради  № 939-68-VIІ  від 30.07.2020 р.

Площа детального плану території – орієнтовно 5 га.

Матеріали ДПТ в повному обсязі, в т.ч. ТЕП, висвітлені на офіційному веб-сайті  Ворзельської селищної ради – vorzel-rada.gov.ua та Бучанської міської ради – bucha-rada.gov.ua

• Замовник виконавчий комітет Ворзельської селищної ради
  • Розробник ДПТ –  ПП «Ладопроект»
  • ГАП —  В.І. Косарєв
  • Місце ознайомлення з проектними матеріалами –на офіційному веб-сайті Ворзельської селищної ради.

На виконання п.6-1. Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555:

• строк подання зауважень та пропозицій з 11.12.2020 р. по 11.01.2021 р.

Пропозиції можна реєструвати:

• на електроні пошти за посиланням gromada@bucha-rada.gov.ua,   vorzel-rada@ukr.net
  • на поштову адресу Ворзельської селищної ради: Київська область, селище Ворзель, вул. Курортна, 72, 08296,
  • на поштову адресу відділу містобудування та архітектури:  Київська область, м. Буча,  вул. Енергетиків,12,  08292.

Відповідальні особи з розгляду пропозицій:

• начальник відділу містобудування та архітектури, Наумов Вадим Юрійович;
  • розробник містобудівної документації,  ПП «Ладопроект».

Одночасно повідомляємо, що у зв’язку з карантином, про дату та час проведення громадських слухань з питань розгляду матеріалів містобудівної документації буде повідомлено додатково.