Склад комісій при виконавчому комітеті

1. Комісія з питань здійснення підприємницької діяльності у сфері торгівлі,  громадського харчування, розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності та благоустрою:

Голова комісії:  заступник селищного голови (за посадою)
Секретар комісії: технік з благоустрою (за посадою)

Члени комісії:
- директор КП «ВУ ЖКГ» (за посадою)
- головний спеціаліст - землевпорядник (за посадою)
- спеціаліст І-ї категорії – архітектор (за посадою)

2. Комісія з питань обстеження зелених насаджень та зняття аварійних дерев:

Голова комісії:  заступник селищного  голови (за посадою)
Секретар комісії: спеціаліст І-ї категорії – архітектор (за посадою)

Члени комісії:
- лісник КП «ВУ ЖКГ» (за посадою)
- технік з благоустрою(за посадою)
- представник обласної екологічної інспекції (за згодою)

3. Комісія з врегулювання земельних відносин та вирішення земельних спорів:

Голова комісії: заступник селищного  голови (за посадою )
Секретар комісії:головний спеціаліст – землевпорядник (за посадою)

Члени комісії:
- спеціаліст І-ї категорії – архітектор (за посадою)
- головний спеціаліст – юрист (за посадою)
- технік з благоустрою(за посадою)

4. Комісія з житлових питань:

Голова комісії:  заступник селищного  голови (за посадою)
Секретар комісії: старший інспектор ВОС (за посадою)

Члени комісії:
- головний спеціаліст – юрист (за посадою)
- Остринський Петро Петрович – член виконкому
- Вигівська Юлія Анатоліївна – член виконкому

5. Комісія з питань надання матеріальної допомоги:

Голова комісії: керуючий справами (за посадою)
Секретар комісії: спеціаліст І категорії відділу обліку та звітності - Якуба Олена Анатоліївна

Члени комісії:
- секретар ради (за посадою)
- головний спеціаліст – юрист (за посадою)
- начальник відділу обліку та звітності (за посадою)

6.  Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад:

Голова комісії:  заступник селищного голови (за посадою)
Секретар комісії: керуючий справами (за посадою)

Члени комісії:
- начальник відділу обліку та звітності (за посадою)
- головний спеціаліст - юрист (за посадою)
- спеціаліст І-ї категорії виконавчого комітету (за посадою)

7. Адміністративна комісія:

Голова комісії: заступник селищного голови (за посадою)
Секретар комісії:  старший інспектор ВОС (за посадою)

Члени комісії:
- головний спеціаліст - юрист (за посадою)
- спеціаліст І-ї категорії – архітектор (за посадою)
- технік з благоустрою (за посадою)

8.  Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

Голова комісії: заступник селищного голови (за посадою)
Секретар комісії: старший інспектор ВОС (за посадою)

Члени комісії:
- представник  Ірпінського  МС ГУ ДСНС України (за згодою)
- директор КП «ВУ ЖКГ»(за посадою)
- спеціаліст І-ї категорії – архітектор (за посадою)

9. Опікунська рада:

Голова комісії: секретар ради (за посадою)
Секретар комісії: Якуніна Раїса Петрівна –  завідуюча ДНЗ № 11 «Берізка»

Члени комісії:
- Скиба Надія Миколаївна – лікар Ворзельської амбулаторії загальної практики сімейної медицини
- Мальцева Ірина Олександрівна – заступник директора Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5
- головний спеціаліст - юрист (за посадою)

10. Комітет з конкурсних торгів:

Голова комітету: заступник селищного голови (за посадою)

Члени комітету:
- начальник відділу обліку та звітності (за посадою)
- спеціаліст I категорії – економіст відділу обліку та звітності (за посадою)
- головний спеціаліст-бухгалтер відділу обліку та звітності (за посадою)
- спеціаліст  I категорії виконавчого комітету (за посадою)

11. Експертна комісія:

Голова комісії: керуючий справами (за посадою)
Секретар комісії: діловод (за посадою)

Члени комісії:
- секретар ради (за посадою)
- начальник відділу обліку та звітності (за посадою)
- головний спеціаліст - юрист (за посадою)