З початку деклараційної кампанії громадяни Ірпінського регіону задекларували понад 11 мільйонів гривень доходу

З початку деклараційної кампанії громадяни Ірпінського регіону  задекларували понад          11 мільйонів гривень доходу

Протягом січня-лютого 2016 року  до Ірпінської ОДПІ громадянами подано 138  декларацій про майновий стан та доходи за 2015 рік. Загальна сума задекларованого доходу склала 11,3 мільйони гривень.
Відповідно у бюджет до сплати надійде понад 423 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.
Найчастіше громадяни декларували доходи від успадкування та отримання у подарунок майно.
За результатами звітного 2015 року громадяни вперше самостійно визначили податкові зобов’язання і з військового збору. Так, із задекларованих з початку року сум доходу нараховано до сплати 80,1 тисяч гривень військового збору.
Для комфортного звітування громадян Центр обслуговування  платників працює за подовженим режимом роботи, у разі необхідності платники мають змогу отримати вичерпні консультації та допомогу в заповненні декларацій. В Ірпінській ОДПІ обладнано 3 інформаційних стенди з деклараційною тематикою.  В місцевих ЗМІ постійно розміщується інформація щодо доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню. Проводяться регулярні зустрічі з громадянами, з учнями місцевих навчальних закладів, на яких обговорюються актуальні питання декларування громадянами свого майнового стану та доходів.
«З початку деклараційної кампанії проведено належну роз’яснювальну роботу серед населення регіону, тому сподіваємось на високу свідомість громадян  щодо декларування власних статків. Адже кожна сплачена гривня податку на доходи фізичних осіб має стати суттєвим внеском до місцевої казни, допоможе у вирішенні багатьох фінансових питань, які постали сьогодні перед місцевою громадою», — зауважила  заступник начальника ОДПІ Людмила Ступак на черговій зустрічі з  платниками податків.

 

Ірпінська ОДПІ

 

Читайте также: