За І квартал 2016 року платники податків Ірпінського регіону забезпечили стовідсоткове надходження ЄСВ

Протягом І квартал 2016 року платниками податків Ірпінського регіону забезпечено надходження по єдиному соціальному внеску в сумі  понад 89  мільйонів гривень при доведеному завданні 85,8 мільйонів гривень, таким чином виконання  складає 103,8        відсотка.
«На сьогодні одним з пріоритетних векторів нашої роботи є забезпечення стабільного надходження єдиного соціального внеску, від якого безпосередньо залежить фінансування соціальної сфери міста. В цьому питанні наші зусилля спрямовані за двома основними напрямами – виявлення та ліквідація тіньових схем мінімізаторів та вдосконалення сервісного обслуговування платників. Варто зауважити, що результати надходжень єдиного соціального внеску свідчать про вжиття комплексу організаційних та практичних заходів, які були спрямовані на підтримку платників єдиного внеску і створення умов для зручності для здійснення цього платежу», — зазначила заступник начальника Ірпінської об’єднанної державної податкової інспекції Людмила Ступак .
Отримати консультації з питань застосування законодавств по ЄСВ можна у Центрі обслуговування платників податків при  Ірпінської об’єднанної державної податкової інспекції  та за телефонами 60-026, 67-544. Також платники можуть скористатись Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом ДФС, який знаходиться за адресою sfs.gov.ua.

Ірпінська ОДПІ

Читайте также: