За І квартал 2016 року у Центрі обслуговування платників при Ірпінській ОДПІ надано майже 4 тис. адміністративних послуг

За І квартал 2016 року фізичні особи отримали 772  послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки.

Видано 277  книг обліку розрахункових операцій, 97 Довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, 1248  довідок про доходи, а також  майже 400 витягів з реєстру платників єдиного податку, тощо.

Для оцінки підвищення якості обслуговування платників, а також доцільності впровадження нових електронних сервісів, щоквартально проводяться анонімні опитування відвідувачів. Більшість громадян задоволена роботою Центру обслуговування.

В Центрі розміщені інформаційні та тематичні стенди із зразками заповнення заяв, податкової звітності, актуальною інформацією про зміни в оподаткуванні. Для зручності відвідувачів обладнано місця для очікування, забезпечено доступ до мережі Інтернет, є безпровідна система Wi-Fi.

Центр обслуговування платників Ірпінської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2 «а». телефон для довідок-67-5-44

Ірпінська ОДПІ

Читайте также: