Кожен має право на доступ до публічної інформації (Ірпінська ОДПІ)

Запит на отримання публічної інформації – прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Це передбачено Законом України від 13.01.2011 №2939-VI «Про доступ до публічної інформації».

За І квартал 2016 року до Ірпінської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області надійшло 4 запити на отримання публічної інформації , з них 3 – від юридичної особи, 1 – безпосередньо від громадян.  Запитувачі зверталися з проханням надати інформацію, що знаходиться у володінні органів фіскальної служби, а також щодо відомостей про третіх осіб та відомостей про себе. За результатами розгляду  всі запити повністю задоволено .

Звертаємо увагу, що фахівці Ірпінської ОДПІ приймають запити електронною поштою за адресою: kyivobl.irpin@sfs.gov.ua, поштові письмові запити за адресою 08200, м.Ірпінь, вул. м.Шевченко, 2 «А», або запрошують відвідати Центр обслуговування платників та звернутись особисто до спеціаліста з питань організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації (контактний телефон: 045 (97) 6-75-44).

Ірпінська ОДПІ

Читайте также: