Новини ГУ ДФС

З початку року оперативними підрозділами ГУ ДФС у Київській області забезпечено відшкодування збитків на 6,8 млн. гривень

За результатами проведених оперативних заходів, припинено діяльність 4 підпільних виробництв з незаконного виготовлення алкогольної продукції та 5 незаконно діючих автогазозаправочних комплексів. Розпочаті 5 кримінальних проваджень.

З незаконного обігу оперативними працівниками вилучено товарно-матеріальних цінностей на 13,6 млн. грн., в тому числі підакцизної групи на суму 11,6 млн. грн., з них: спирту в кількості 600,2 дал на  627,8 тис. грн.; лікеро — горілчаних виробів в кількості 2939,3 дал на 3,7 млн. грн.; паливно-мастильних матеріалів в кількості 32,8 тонн на 405,4 тис. грн.; тютюнових виробів в кількості 328 тис. пачок на 6,6 млн. грн.; три автомобілі  вартістю 300 тис. гривень.

ГУ ДФС у Київській області

Органи ГУ ДФС у Київській області отримали 137 запитів на публічну інформацію

Юридичні особи направили 87 запитів, громадяни – 44. Від інших органів виконавчої влади як розпоряднику інформації громадян надійшло 6 запитів.

Відповіді на запити надано запитувачам у встановлені законодавством строки, тобто протягом п’яти робочих днів з дня отримання запиту. Найбільшу зацікавленість викликала інформація про стан розрахунків з бюджетом, наявність чи відсутність заборгованості по платежам, матеріали документальних перевірок.

По 6 запитам на інформацію органами ГУ ДФС Київської області відмовлено у наданні інформації. Основна причина відмови — порушення вимог пункту 2 статті 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у частині надання розпорядником інформації на вимогу осіб, яких вона стосується. У даних випадках запитувана інформація про особу не стосувалася запитувача (реєстраційні данні платників податків, результати діяльності підприємств).

Отримати публічну податкову інформацію може кожен бажаючий, надіславши листа-запита за адресою: 03680, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5а (на конверті вказувати «Публічна інформація»); або на електронну адресу: kyivobl.public@sfs.gov.ua; факс: (044) 246-23-40 чи зателефонувавши на (044) 200-37-31 в робочий час: з понеділка по четвер з 09-00 до 13-00 год.; 13-45 до 18-00 год. (у п’ятницю – до 16-45 год.).

ГУ ДФС у Київській області

З початку року ЦОПами Київської області надано понад 35 тис. адміністративних послуг

Найбільшу перевагу серед наданих адміністративних послуг складають: послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки – надано понад 14,5 тис. послуг; послуги з реєстрації книги обліку розрахункових операцій — 3,6 тис. послуг, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, які контролюються органами ДФС, – 1,7 тис. послуг.

Повний перелік усіх адміністративних послуг, які надаються територіальними органами ГУ ДФС у Київській області, можна переглянути на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників, а також за гіперпосиланнямhttp://kyivobl.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Крім того, у центрах обслуговування платники можуть подати звітність та отримати безкоштовні ключі електронного підпису.

ГУ ДФС у Київській області

 

Читайте также: