Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – Генеральний план селища Ворзель

Відповідно ст.17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Ворзельська селищна рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану селища Ворзель .

Підстава для розроблення: рішення Ворзельської селищної ради від 23листопада 2017 року № 393-31-VІІ «Про організацію роботи з розроблення містобудівної документації — Генеральний план селища Ворзель».

Замовник: виконавчий комітет Ворзельської  селищної ради.

Мета проекту: розроблення генерального плану селища Возель у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі до виконавчого комітету Ворзельської  селищної ради за адресою : 08296  селище  Ворзель,  вул. Курортна, 72.

Строк подання пропозицій: протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації — Генеральний план селища Ворзель.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.