Як вберегти помешкання від пожежі…

У зв’язку із  значним зниженням температури значно збільшились факти виникнення пожеж  у приватному житловому секторі. Тільки за вихідні дні на території Ірпінського регіону виникло 2 пожежі. Основними причинами виникнення слід визначити такі, як перенавантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
Власникам,  які використовують пічне опалення слід пам’ятати,  що при перенакалюванні азбестоцементних димовідвідних труб, останні можуть тріскатись, внаслідок чого пошкоджується їхня цілісність. Через ці нещільності всі продукти горіння (в тому числі розпечені іскри) потрапляють на горючі елементи крівлі та перекриття, призводячи до пожежі. Необхідно систематично проводити чищення димоходів від сажі та оглядати димоходи на наявність пошкоджень та деформацій, а у разі їх виявлення — негайно вживати заходів по відновленню їх цілісності.   
Не залишайте вдома дітей без нагляду та будьте пильними, адже нехтування елементарними правилами може призвести до знищення оселі, а найгірше – до втрат и людського життя.

Читайте также: