Вітання з Днем Ворзеля!

Шановні ворзеляни та гості селища!

         На початку вересня святкуємо День селища Ворзель. Ворзель займає особливе місце у серцях тих, хто тут народився і живе, чия батьківська земля в іншому куточку світу, але теперішнє нерозривно пов’язане з Ворзелем, хто тут колись працював чи навчався, приїздив у гості чи бував проїздом.

Ворзельська земля пам’ятає багато цікавих, емоційних, радісних і сумних моментів, вона ввібрала у себе неповторну енергетику всіх тих людей, які жили тут раніше, які живуть зараз. Ми з вами разом творимо сучасну історію селища, примножуємо його добробут і культурну спадщину.

Турбота про громадян, підростаюче покоління, їх комфортні умови для зростання у цьому році стали для нас пріорітетними завданнями. Найбільшим здобутком у цій сфері стало проведення капітального ремонту будівлі загальноосвітньої школи №5,облаштування подвір’я школи.

Проведено капітальні ремонти в окремих приміщеннях  дошкільних  навчальних закладів.    Протягом вересня кожен дошкільний заклад  поповниться новим дитячим ігровим  обладнанням.

З кожним роком наша громада примножується та зростає, знаходимо можливість розширювати інфраструктуру селища, будуються і ремонтуються  нові дороги,  водогони, вуличне освітлення, облаштовуються місця загального користування для відпочинку , розпочинають функціонувати нові громадські об’єкти, які у сучасному світі є невід’ємними елементами селища.
Усіма сьогоднішніми успіхами ми завдячуємо громаді селища, особливо нашим воїнам-захисникам. Дякуємо ветеранам Другої світової , які колись у тяжких боях визволяли українську землю і селище від нацистської навали, низько вклоняємося учасникам АТО, які щодня дорогою ціною виборюють наше сьогоднішнє мирне небо, тим самим даючи можливість усім нам вільно працювати,творити і жити.

Підводячи підсумки, ми відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини та усвідомлюємо, як багато можемо зробити разом.

Цінуймо й бережімо все те, що маємо, та прагнім до кращого.

Територіальна громада Ворзеля бере участь у найважливішій реформі місцевого самоврядування, яка ініційована Президентом та Урядом нашої країни,- процесі добровільного приєднання до міста обласного значення Буча,виконуючи Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».  Дуже важливо у цьому процесі  бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей. 

        З нагоди свята хочеться побажати усім нам  мирного неба, мудрості, добра ,наснаги, та  віри у краще майбутнє.

Зі святом , шановна громадо! З Днем народження, Ворзель!

 

Ворзельський селищний голова                        Лариса Федорук

Читайте также: