Відділ ведення Державного реєстру виборців повідомляє!

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців по місту Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, маючи при собі паспорт громадянина України.

Особливо це стосується виборців, які:

  • голосуватимуть вперше;
  • під час виборів постійно виявляють неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в списках виборців;
  • проходили військову строкову службу та звільнились;
  • звільнились з установ виконання покарань;
  • змінювали по заяві виборчу адресу;
  • змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
  • мають інформацію про помилкове включення до списків виборців інших людей, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли).

Якщо Ви не отримали запрошення з 21 по 24 березня або знайшли в ньому помилки у Ваших персональних даних, Вам необхідно звернутися в дільничну виборчу комісію або у відділ ведення Державного реєстру для написання заяви про уточнення попереднього списку. Заяву про уточнення попереднього списку виборців приймаються до 25 березня включно.

Тим виборцям, які нездатні самостійно пересуватися, але в попередніх списках у них відсутня відмітка „НСП”, рішенням дільничної виборчої комісії надається можливість проголосувати по місцю перебування (на дому). Для цього необхідно власноручно написати заяву з проханням надати можливість проголосувати по місцю перебування, додати довідку медичного закладу та подати ці документи до дільничної виборчої комісії самостійно або через інших осіб не пізніше 20:00 год. 29 березня 2019 р.

Звертаємо увагу тих виборців які у день виборів будуть перебувати за межами населеного пункту, в якому зареєстроване їх місце проживання, що 13 вересня 2012 року постановою ЦВК № 893 затверджено новий Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Відповідно до пункту 1.3 тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах або референдумі (далі – виборець), передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси. Громадянин звертається до відділу ведення Реєстру до 25.03.2019 р. с заявою де зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові, дата та місце народження, його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території АРК та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Тож запрошуємо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців якій знаходиться у Ірпінській міській раді за адресою:

м. Ірпінь, вул.Тараса Шевченка 2А, каб.№ 69, 70 (четвертий поверх).

На жаль, що про своє конституційне право обирати багато хто згадує тільки в день голосування або за день-два до нього і не знаходять себе чи своїх рідних в списках виборців, але щось змінити буває вже запізно, це викликає знервованість, напругу на дільницях. Краще заздалегідь уточнити свої дані і спокійно йти на дільницю в день голосування.

Режим роботи відділу:

  • Понеділок, вівторок, середа, четвер: 08.00 — 17.00
  • П’ятниця: 08.00 — 15.45
  • Обідня перерва: 12.00 — 13.00

Телефон для довідок — 54 — 737

Читайте также: